DNBDNA: oldschool vinyl edition

Čt 14/04/2022
DNB DNA se po covidové pauze hlásí o slovo a to rovnou vyladěnou oldschool vinyl edicí. A kdo Vám do Perpeta s narvaným vinyl bagem dorazí zahrát?
Legenda ostravského drum'n'bassu, spoluzakladatel multikulturní crew Dvoika.Troika a mistr gramofonů a precizních mixů z vinylových desek Inspiral X62, který za gramcema stojí již od roku 1994. O 10 let později za gramce na ostravsku naskočila i DJka Beaty, která aktuálně hraje za dámskou smečku Bassistaz a hrávat ji můžete slyšet po celé české i slovenské republice a drží se velmi aktuálního soundu. Proto máme velkou radost, že se nám ji podařilo přesvědčit, aby pro nás oprášila svou vinylovou sbírku. Z Prahy dorazí Redrumák Panzer se svou težkotonážní selekcí. Nebude chybět jeho Redrum kolega a resident dnáčka DJ Hrr.nec. A sestavu vinylových fetišistů uzavírá DJ Ph8ton z Mindicted crew.
Takže zasteskne-li se Vám občas po starých poctivých techstepech či ještě neukvákaném jumpupu, doražte si zavzpomínat na dřevní časy drumandbassu na zelený čtvrtek do Perpeta.


*** DNBDNA: oldschool vinyl edition ***

🎧 Inspiral X62
🎧 Beaty
🎧 Panzer
🎧 Hrr.nec
🎧 Ph8ton

*********************************************************************************
Kdy / When: 14.04. 2022
Kde / Where: Brno, Perpetuum
Start: 22:00 h
Konec / End: 05:30 h
Vstup: 100/150 Kč
*********************************************************************************
#novinky #timetable #perpetuumklub #brno #drumandbass #dnb #dnbbrno #rave #muzika #electronicmusic #dancemusic #dance #party #tanečníhudba #elektronickáhudba #tanec #víno #pivo #zpěv #dj #klub #clubbing #partylife #program #neurofunk
Začátek 14/04/2022 22:00
Konec 15/04/2022 05:30