Munchies w/ Marcelo K2 , Javas , Koala

So 23/10/2021
Munchies

Djs:
Marcelo K2, Javas, Koala

Kdy / When: 23.10. 2021
Kde / Where: Brno, Perpetuum
Vstup / Entry: 80 Kč
Start: 22:00
Konec / End: 05:30
****************************************************************************

Marcelo K2 (Praha / São Paulo)
https://ra.co/dj/marcelok2/biography
https://www.mixcloud.com/marcelok2/
www.facebook.com/deejaymarcelok2/
www.facebook.com/tropicalunderground
Pojďme poznat něco ze scény v exotickém São Paulu. Náš brazilský host Marcelo De Lazzari Legaspe Santos už byl u zrodu dvou hudebních labelů. Prvním je breakbeatový Anarchy In The Funk a druhým stylově variabilní Tropical Underground. I jako hostující producent si vede Marcelo dobře, jelikož dostal prostor pro svoje rytmy u německých vydavatelství Giant & Dwarf nebo Frisbee Tracks, či brtiských Advanced Records a Evopro Recordings. Marcelo dokáže inteligentně skloubit divokost jihoamerického kontinentu třeba se stylově vyzrálou berlínskou současností. Forma jeho hudebního vyjádření se nese sice v duchu house music, ale vede přes holadské electro až k detroitskému technu. O čemž už se mohli přesvědčit tanečníci na festivalech v Asii, Evropě i rodné Brazílii.

Javas
https://soundcloud.com/javas
www.djjavas.com/
Už je to pětadvacet let, co se na tuzemské taneční scéně objevil DJ Javas, který pomohl zformovat house music nejen v Brně. Prošel celou řadou vlivů napříč vinylovým i digitálním hudebním spektrem, které teď vyzrálo do velmi hypnotické zvukové podoby.

Koala
https://soundcloud.com/dj-koala-cz
Dostanete od něj porci acidem i electrem nasáklých tracků a zjistíte, že i v pomalém tempu může hudba znít pořádně ostře a nekompromisně. Pod nánosy letitých zkušeností si Koala našel vlastní velmi originální vkus.

„We are hungry for the freaks. Catch your friends around and get them on the floor to find various in house music. The local club scene founders who has been performing from the 90´s and their special guests with the same point of view. No matter what where do you come from. Just let´s jack and enjoy the vibes. Revitalised „Munchies“ event is back on track“.
****************************************************************************
#perpetuumklub #perpetuumbrno #brno #technoparty #rave #muzika #electronicmusic #dancemusic #dance #party #techno #tanečníhudba #elektronickáhudba #tanec #víno #pivo #zpěv #nočníživot #dj #klub #clubbing #partylife #novinky #timetable #program
Začátek 23/10/2021 22:00
Konec 24/10/2021 22:00